VladoJak

Máte někdo zkušenost s pronájmem lodi v přímoří (v Chorvatsku)?

Mate nekdo zkusenost s pronajmem lodi pri mori? Akorat sem uspesne absolvoval kapitanskej kurz a chcu to zuzitkovat na dovolene se svoji rodinkou. Hledame nejaky pronajem lodi alebo nekoho, kdo se do toho vyzna. Leto je pomaly tady, tak bych se co nejdriv pripravil. Nas rodinny pritel nam poradil platformu https://www.bo­ataround.com/cz , ale rad bych slysel i jiny tipy jak na pronajem lodi. Dekuji :)

Odpovědi
autacek

To si troufas.

nyjono

Protože známí na moře s lodí jezdí, doporučuji aspoň na první plavbu vyrazit s někým, kdo už zkušenosti má.