Tenistka11

Kde vybrat dovolenou u moře??

chtěla bych se zeptat na nějaké místa v Chorvatsku – nejlépe ostrovy, kde není na plážích hodně lidí? děkuji

  • nejlépe Chorvatsko, nebo i klidně nějaký jiný stát ( ne daleko od ČR)
  • kde to není zbytečně předražené
  • samozřejmě u moře
  • aby tam fakt byl klid, chci tam jet za účelem si ODPOČINOUT a ne aby tam bylo sto lidi na pláži
  • klidně bych uvítala i jiné státy, kde jste třeba byli vy, a není to fakt drahé
  • strašně moc vám děkuji za každou odpověď!!!!

Odpovědi
anonym

Tomu říkám otázka plná protikladů – Chorvatsko je snad nejnavštěvovanější a nejpředraženější destinací, kterou sis vůbec mohla ´zvolit´…
;-D
Vzhledem ke tvým požadavkům bych volil třeba Bulharsko (např. okolí Achtopolu – úplně na jihu – http://bulhar­sko.evropou.cz/bul­harsko/achtopol­.html ).

Daniel16

Dobrý by mohl být italský ostrov Elba.

lota

Co takto vyjet mimo sezónu kvůli lidem? Kvůli penězům se dají využít různé slevy, třeba: http://amplion­.centrum.cz/31769-chorvatsko-8-dni-vcetne-polopenze-na-ostrove-hvar.

arygnoc

sicília.
celá sicília.
doporučujem ísť vlastným autom, najlepšie 4×4. nezabudnúť pruty (v mori je rybolov povolený bez poplatku)
úžasné pláže i stredozemie, ľudia takisto, vynikajúce ceny.