LucinkaLLL

Co ZDRAVÉHO a rychlého vařit na dovolené v chorvatsku (10 dní)?

Odpovědi
anonym

Něco z místních zdrojů – ráno hupsni na trh a kup něco čerstvého – ryby, zeleninu, ovoce – to vše je připraveno rychle – a je to ZDRAVÉ…
😉

STUDENTKAEVA

Ono mají v Chorvatsku dost podobný sortiment jako u nás takže pokud nebudeš v nějakym velkym zapadákově tak normální suroviny určitě seženeš jinak bych vařila kuskus,těstoviny s nějakou omáčkou,zeleninový a ovocný salád,nebála bych se udělat si ovocný dort je to nepečený a celkem rychlý dáš tam jenom piškoty a pak nějaký ovoce nejlíp jahody :) a na to nějakej tvaroh nebo bílej jogurt a vrstvíš..Ale ted si tak říkám že formu na dort tam asi mít nebudou.. :D :D :D

Gagina

My jsme to letos řešili zabaleným malým grilem a každodenními ranními návštěvami místního trhu (Biograd na Moru) kde jsem si kupovali čersvé ryby na gril téměř obden. Můžeš zkoušet různé druhy ryb, kalamáry, krevety a pokud ti nevadí v tom teple příliš nejíst, tak doporučuji zeleninové či ovocné saláty – vše z místních trhů, protože restaurace jsou příliš drahé.