Kai

Dovolená a hubnutí – jaké potraviny si vzít s sebou když si vaříme sami?

Jedeme na 8 dní s rodinou do Chorvatska, ale vařit si budeme sami. Jsem v redukci a strašně nerada bych se zas posunula o několik kroků zpět.
O pohyb si myslím, že nouzi mít nebudu – plavání + aquaaerobick, večer nějaké lehčí posilování, ale strava? Chuť k jídlu v horku není a vůbec nevím, co si tak vzít s sebou. Na ráno ovesnou kaši + nějaké ty semínky, kuskus a bulgur třeba k obědu, tofu, šmakoun.. ale co dál?

Nejlepší odpověď
arygnoc

možno sa budete diviť, ale všetky tie vami vymenované blafy kúpite i tam, včítane zeleniny a ostatných potravín.

pokiaľ šetríte na potravinách, supermarkety, kupodivu, sú i v chorvátsku, ale majú tam i trhy, kde môžete kúpiť čerstvé (skutočne čerstvé) ovocie a zeleninu (a iné).

myslím, že časy, keď čecho-slováci chodili do zahraničia na dovolenku so zásobou paštík a lahváčov už minuli.

je to DOVOLENKA a nie stres so šetrením na strave, ťahať so sebou potraviny na dovolenku je skutočne česká (slovenská) špecialita (a hanba).

:-Q