Vála

Doučování francouzštiny

Byla jsem půl roku ve Francii, takže se už bez problémů domluvím, mám ale problémy s výslovností a samozřejmě ještě neumím něco z gramatiky, ale nechce se mi chodit na kurzy a radši bych, aby mě někdo doučoval. Nevíte, kde někoho takového najít?

Odpovědi
Lizee

Já bych ti mohla pomoct., nabízím doučování.
Napiš mi na: (bez toho X)
littleXgirl zavináč email tečka cz
L.
Doplňuji:
Spletla jsem se:
littleXgirlX911 zavináč email tečka cz … (bez X)
Omlouvám se.

Marti16

Lizee: Ahoj,nechci doucovat z francoustiny,ale jen bych se chtela zeptat jak doucujes?Pres skype nebo jen psanim?Potrebovala bych obcas doucovani a pres internet se mi to zda jako dobry napad. :)