Maytural

„Douchebag“ – Co to znamená?

Jde o to, že jsem brouzdala na stránce tumblr.com a našla tam tento gif (animaci):
http://24.medi­a.tumblr.com/tum­blr_lxz8owxKlX1qf4nt5o­1_500.gif
Nevíte, co znamená pojem „douchebag“? Hledala jsem na internetu, ale všude to bylo napsáno složitě. Je tu někdo, kdo by to uměl popsat stručně? Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Díky moc za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
emm.kate

je to označení kluka, jako blbec, pozér atd. Je to kluk, co se snaží být cool, balit holky, mluví o tom jak je populární atd. k ostatním je arogantní a povýšený.
ale označuje se tak i kluk, co se tak nechová, je to prostě nadávka , ale hlavně pro náfuku.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jednoduše – anglicky náš zm*d nebo pi*us a podobně :)