flodur

Dotykový LCD monitor-čištění

Koupi jsem novou televizi s LCD obrazovkou a byla tam přibalena utěrka na čištění obrazovky u které je označeno že se má navlhčit pouze čistou vodou a tak tu obrazovku čistit,to je mě jasné.Ale chci se zeptat jesli takhle navlhčenou utěrkou/vodou/ mohu čistit i DOTYKOVÝ monitor LCD u počítače.Díky za každou radu.

Nejlepší odpověď
beer

Můžeš. Hlavně ale musí být utěrka pouze vkhká, nesmí z ní při stisknutí kapat voda – při okrajích by se mohla dostat pod obrazovku či displej.
Doplňuji:
Jasně – „vlhká“ mělo bejt ))

Další odpovědi
Leotom

Já tak čistím i počítač.

odpomass

Určitě ano, materiál obrazovky se tímto hadříkem nepoškodí. On dotykový display je ještě odolnější, než běžná obrazovka, to se nebojte…