mily

Dotyková MP3

Myslíte si,že je dobrá dotyková MP3?Jaké jsou vyhody,nevýho­dy?Máte jí někdo?Jestli ano,jak jste s ní spokojení?

Nejlepší odpověď
anonym

spis je to zbytecne … vyrobci mp3 se snazi napodobovat velmi popularni trend u mobilnich telefonu, u kterych je dotykovy displej / dotykove ovladani velmi uspesne, u chytrych telefonu to ma svuj smysl protoze ma tisice ucelu a zpusobu vyuziti (zvlast pokud je pripojeny k mobilnimu internetu) a dotykovym ovladanim se prace se vsemi temi aplikacemi velmi zjednodusila …

… ale v pripade mp3 prehravace to nema smysl, ovladate jedinou aplikaci, a toto ovladani je uz tak velmi jednoduche, dotykova vrstva pouze snizi celkovou vydrz zarizeni na baterii …

nemluve o tom ze dotkem ovladany mp3 prehravac uz nelze ovladat poslepu treba v kapse …

daleko dulezitejsi atribut je prave ta vydrz baterie, dobre mp3 prehravace vydrzi hrat nepretrzite i 60 hodin (iAudio 7). Se kapesnim zarizenim ktere ma velky barevny dotykovy displej takoveho vysledku nedosahnete.