Dobrá duše

Dotované obědy?

Dobrý večír vespolek,

mám takový dotaz, mám stále status studenta, nicméně nemám žádnou „svojí“ jídelnu někde u školy, zajímalo by mě jak je to s mou možností na dotované obědy. Případně jestli to lze nějak přehledně vyhledávat, já bohužel nic nenašel. Případně kdybyste někdo měli čirou náhodou zkušenost, kolem centra plzně .. 🙂

Odpovědi
ahold

Dotace na obědy dostává škola, která provozuje jídelnu.
Tedy není možné stravovat se mimo školu za dotované ceny.
Výjimku tvoří pouze případ, kdy škola nemá vlastní stravovací zařízení a uzavřela smlouvu s konkrétním poskytovatelem této služby. Potom dotaci dostává tento poskytovatel.