Lucimia

Dotazníky – jak je nechat vyplnit?

Udělala jsem si dotazník pro ženy po porodu, jehož výsledky pak chci využít v bakalářské práci. Neznáte nějakou stránku, kde bych mohla dotazník vložit a lidé by mi ho tam vyplnili? Na takovou stránku jsem už v minulosti narazila, jen už nevím, jak se jmenovala. Moc děkuji.
Doplňuji:
Právě, co jsem koukala, tak je vše placené…:-( Našla jsem toto: http://www.vy­plnto.cz/, ale zatím mi nepotvrdili registraci na mail, když jsem si vybrala Free.

Annas: V jaké diskuzi na Aukru? Aukro znám, jsem na něm zaregistrovaná, nakupuji tam. Připadá mi to jako dobrý nápad. Napsala bys mi k tomu trochu víc? 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

třeba Vám pomůže tohle
http://www.do­tazniky.cz/in­dex.php,hleda­la jsem ještě nějaký zdarma,ale nenašla
nebo koukněte na tohle,já tomu moc nerozumím,ale třeba je to ono
http://www.sas­d.cz/informace/ho­me
Doplňuji:
Ještě mně napadlo,co vložit odkaz na Vaše stránky sem,tam dát odkaz na dotazník,a je to…teda jestli by to nebylo proti kodexu,ale já myslím,že ne. No pokud stránky nemáte,tak si je založte

Další odpovědi
annas

Já jsem vyplňovala dotazník prostřednictvím Aukra. Jedna studentka poprosila v diskusi o pomoc při vyplnění dotazníku, uvedla odkaz.

Odeslanou odpvěď nemohu zrušit. Uvědomuji si, že zřejmě nic pro Vás, když nejste registrovaná.
Doplňuji:
Otevřít Aukro, přihlásit se, vybrat Fórum, pak Pokec. Zde se hodně diskutuje. Vysvětli situaci (studentka, dotazník pro závěrečnou práci) a požádat o pomoc, uvést odkaz na stránku. Vím, že to pomohlo, studentka pak poděkovala za ochotu. Podařilo se jí zpracovat dotazník jako přílohu, mám pocit, že k bakalářské práci. Za pokus to stojí. Třeba to vyjde.

Marenka

vzhledem k tomu,že jde o otázky pro maminky bych asi zkusila nějaké ty webovky zaměřené právě na ně.Ale netuším jak je to s placením.Např. babyonline.cz,www­.vasedeti.cz,www­.rodina.cz myslím,že jich je plno,kontaktovat admina a snad by to šlo.

iwetax

Děkuji za odkaz na stránku http://www.vy­plnto.cz/ , budu tam pečená vařená.