Hanny10

Dotazník především pro maturanty

Prosím prosím o vyplnění tohoto dotazníku:

  1. Zjištujete si info k maturitě? Ano (vypište co) Ne
  2. Myslíte si, že je nová státní maturita dobžře připravená? Ano Ne Pouze některé části

3.Myslíte si, že myšlenka státní maturity je dobrá? Ano Ne 4.Máte dostatečné info k maturitě? Ano Ne (co Vám chybí?) 5.Maturujete z matematiky nebo z anglčtiny? 6.Jaký je váš názor na školství v ČR? Moc mi vyplněním pomůžete! Vyplnovat nemusí pouze maturanti:-)

Odpovědi
Orange

Alespoň si teda zanadávám na školství, když už maturitu mám za sebou.

Škola ve většině případů učí zbytečné věci a stále je z velké míry založená pouze na memorování informací k ničemu. Absolventi jsou tak chodící encyklopedie s malým záběrem a navíc pro to není využití. Ani jazyk tě škola nenaučí.

Osobně preferuji používat mozek jako „výpočetní jednotku“ a ne „skladiště informací“.