Avatar uživatele
Registrovaný

Dotaz - stížnost

Když posílám dopis se stížností na ministerstvo školství nebo Českou školní inspekci je jejich poviností odpovědět mi, nebo je jen na nich zda mi odpoví??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

odpovědět ti musí a to do 30 dní ode dne doručení pokud ti nedali vědět ozvy se jím co se děje že čekáš odpověd a urguj je aby ti odpověděli

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

ANO musí odpovědět, ale lhůta není 30, ale 60 dní !

Podle § 175/5 Správního řádu (zákona č. 500/2004 Sb.) musí být stížnost vůči ministerstvu vyřízena do 60 dnů ode dne jejího doručení správnímu orgánu příslušnému k jejímu vyřízení.

O vyřízení stížnosti musí být stěžovatel v této lhůtě vyrozuměn. Stanovenou lhůtu lze překročit jen tehdy, nelze-li v jejím průběhu zajistit podklady potřebné pro vyřízení stížnosti.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2231
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 997
Zlatý mosoj 685
Zlatý led 546
Zlatý gecco 534
Zlatý zzzzz 450
Zlatý marci1 440
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý JájsemRaibek 419

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.