pizlicka

dotaz pro venkovana:-)

kolik km denne behavas?ucastnis se i zavodu?jaky druh behu provozujes?ja vytrvalostni-dlouhe trate.dekuji za odpoved.
Doplňuji:
samozrejme i pro ostatni:-)oprava redakce,takze-děckááá,dospe­laci,je tu nekdo kdo rad behava vytrvalostni behy,napr.pul­maratony???kras­ny den vsem.

Nejlepší odpověď
led

Škoda že vašu osobnú otázku ste zle formulovali, tu nie je chat.
Ak by ste dali nadpis:
Dotaz pre všetkých, aj venkovana
už by táto otázka nebola osobná a mohli by sa zapojiť aj ostatní.
Polepšite sa…

Další odpovědi
venkovan

Neběhám dlouhé tratě, ale jen super krátké (tak 10 m, někdy i se schody a dveřmi). Zatím mám ještě dobrý čas.
Jinak dost chodím. Bývaly doby kdy 30–40 km denně ( výjimkou většiny sobot a nedělí). Teď to tak nepřeháním. Ale někdy těch 10 – 15 km za den ještě dám. Ona je to ale taková pomalejší chůze s břemenem. Tak snad to není tak s tím pohybem špatné.