hanny 2

Dotaz pro ty,co pečou cukroví – jak poznáte kakaové cukroví,že už je upečené?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Chce to zkoušku bojem sušenku rozlomit a podívat se na průřez. Jinak použít kousek těsta bez kakaa.

Doplňuji:
použít kousek těsta bez kakaa jako zkušební vzorek.

Další odpovědi
johana 56

Klasické piškotové propíchnu špejlí jako světlé.Pokud jde o kolečka a různé jiné druhy,zkouším během pečení,tapky (pracny) jednu nebo dvě vyklepnu z formiček.Čas už tak nějak odhadnu,hlavně musí mít cukroví při pečení tu správnou kakaovou vůni.