Rafaelo111

Slečny, čeho si nejvíce všímáte na vzhledu mládence (20–35 let)?

čeho si slečny(20–35let) nejvíce všímáte na vzhledu mládence(20–35let)? Obuvi, kalhot, nebo topu?
Jaký druh obuvi se vám na muži zamlouvá? Skejťácké, běžecké, polobotky,.....
Přemýšlel jsem o mokasínech, ale snad nikdy jsem muže s mokasíny neviděl.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já myslím, že si všímají na jaké pedály v jakém autě s nimi šlape. 🙂 … teda po třicítce určitě. Ale možná jsem zaujatý závistivec. 🙂

Další odpovědi
iceT

Už mi sice není ani těch 35, ale na mužích obecně, bez ohledu na věk, si všímám hlavně celku jako takového. Nekontroluju značku oblečení nebo bot, spíš celkovou upravenost. Určitě mě více zaujmou dobře padnoucí gatě, než takový ty podvlíkačky, co by v nich chlap daleko neutek, kdyby to bylo potřeba.

To jsem tak jednou potkala páreček, ona měla hezký outfit, on ty tepláky upnuté přes boky a s rozkrokem u kolen a nemohl v nich ani pořádně jít, protože mu překážely. A taky se mi moc nezamlouvají maskáče, bombery a kanady.
A jen tak mimochodem, myslela jsem, že topy nosí holky…:-)

RyuzakiKate

Alesh: Ano, jsi zaujatý závistivec :P
Víš, že jsem si musela vygooglit, co to jsou mokasíny? :D Trička mi jsou asi nějak jedno, kalhoty asi taky, ale mám ráda normální kecky či zavazovací boty. V podstatě jsem si teďka tak uvědomila, že jsem nad tím ještě snad nepřemýšlela… Zkrátka mi to k dotyčnému musí sedět, asi tak… Ale co z obuvi nemusím, to jsou asi nějaký důchodcovský modely, sportovní divnomodely a u některých sandály… A na chlapech mi přijdou vyloženě směšný žabky, vždycky mám co dělat, abych se nerozesmála, když s tím jdou po ulici :)) stejně tak ty gumový crocsy.

zjentek

Alesh: Tak to já si myslím úplně to samý a zaujatý závistivec nejsem.

Když mládenec zrovna nejede v autě (třeba v zoo), tak si slečny mohoui všimnout ještě boule v rozkroku a tu bouli dělaj jen určitý střihy věhlasných módních značek ..kalhoty od vjetnamca neboulujou.

bububabu

Myslím že důležitější je aby boty byly čisté a je jedno jaké jsou, když to teda nejsou ty hnusné gumové příšery :) Mokasíny muži hodně nosí v zahraničí, u nás jsme v modě celkově při zemi.
Hezké jsou kanady nebo martensky, nejen na mužích, ovšem k tomu se musí i umět obléknout.
Jinak důležité je jak ten kluk celkově působí, vzhled může oko přitáhnout ale srdce nezaujme.. :)