Avatar uživatele
Zlatý

Dotaz pro majitele triček od Odpovědí

Tož mi včera taky došlo triko :{)> ale mám pár dotazů - jak to bylo s Vaší komunikací s adminem ohledně tohoto? Psal jsem jim totiž již asi před rokem, to se neozvali vůbec, a pak znovu zhruba před týdnem, to se sice neozvali taky, ale triko rovnou poslali - bez jakýchkoli doprovodných komentářů ;{)> možná jsem udělal tehdy napoprvé chybu, že jsem neuvedl velikost. Každopádně teď už ho mám slavnostně doma ;{))> jak u vás, taky jste psali naněkolikrát?
Doplňuji:
Drap: Vybíral jste si i barvu? Mně přišlo černé, s čímž se mi parádně trefili do noty.
Briketka10: tak lehko bych to nevzdával, mail se mohl ztratit...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

psala jsem jednou asi před třemi měsíci i velikost, uvedla i adresu a tričko nemám :(
Doplňuji:
ale neodvažuju se o něj napsat mám pořád takové problémy se sem přihlásit, že v neděli jsem psala adminům 3x, včera 1x a pak jsem tam musela volat, aby mi konečně povolili přístup k heslu..

chvíli počkám..

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

O tričko jsem si psala někdy v březnu ( snadno dohledám ) včetně udání velikosti a doručovací adresy, ale dodnes jsem nic nedostala. Takže mohu být pozorná či nepozorná, jak uvedl Dr.Axl, stejně mi to není nic platné. Nemám zapotřebí se nikoho doprošovat, takže znovu o tričko psát nebudu.


Avatar uživatele
Zlatý

Psal jsem jednou, včetně velikosti. Přišlo taky asi za týden.


Avatar uživatele
Zlatý

Už uplynula delší doba, ale mám pocit, že tehdy po dosažení stříbra jsem byl vyzván k uvedení adresy a velikosti. Černé tričko došlo cca do týdne. Rád se pochlubím, že stejné, ovšem s označením "sk" jsem jako výhru obdržel také od bratrů ze Slovenska.


Avatar uživatele

Už se tu řešilo vícekrát, nicméně pro méně pozorné:
Po zaslání mailu (VČETNĚ VELIKOSTI), a doručovací adresy, chodí do cca týdne.
Barva je výhradně černá (kromě výjimky v pár prvních měsících), já si je vyzvedl osobně do 3 dnů na pobočce výdejního místa e-shopu, po infomailu s výzvou pro vyzvednutí.
Doplňuji:
ad venkovan, máš uzavřený profil, takže nahlédni na odkaz, kde je výslovně uvedeno, že ten, kdo má zájem, zašle objednací údaje na uvedený mail, viz:
http://www.odpovedi.cz/…


Avatar uživatele
Zlatý

Po zadání velikosti a doručovací adresy dorazilo triko během pár dnů. Souhlasil jsem i s volbou barvy, protože byla jenom jedna možnost - černá nebo nic.


Avatar uživatele
Stříbrný

Psala jsem hned po dosažení stříbra, byla tehdy neděle a hned v úterý jsem měla výzvu k vyzvednutí ve schránce, tudíž spokojenost maximální. Uvedla jsem v mailu vše potřebné, vč. své přezdívky zde na Odpovědích, nikdo mi neodepsal (počítala jsem aspoň s odpovědí automatu), ale tričko došlo rychle, tudíž jsem spokojená.
Jinak, ona se už vybírá i barva? To ani nevím, já měla jedinou možnost - černé. :-)


Avatar uživatele
Stříbrný

napsala jsem jeden email (velikost a adresu včetně) a tričko mi do týdne přišlo... byl to můj první email na adminy z odpovědí.cz :D


Avatar uživatele
Zlatý

Nikdo mi nenapsal, nikomu jsem nic neposílal a jsem spokojen, protože když třičko, tak s pořádným nápisem třeba piji druhou ligu , tchyně je zakopána za pařezem apod.


Avatar uživatele
Zlatý

Přišlo do týdne od odeslání e-mailu.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

ad quentos, pokud ses díval do odkazů, právě v níže uvedeném DědaPetr uvádí postup, včetně citace detailů:
http://www.odpovedi.cz/…

Avatar uživatele
Zlatý

led

AD dudu,
to slovenské tričko ste dostal ako výhru, nie? Alebo majú nárok aj bronzoví,

Avatar uživatele
Zlatý

led

Ak nechcetu tu odpovedať, môžte použiť vnútornú poštu. Je free

Avatar uživatele
Zlatý

quentos

WeeBear: asi ne... to byla nejspíš moje vlčí mha. Po napsání mailu jsem si uvědomil, že jsem barvu neuvedl, a celou dobu jsem trnul hrůzou, aby neposlali růžové :{DD> pokud možnost volby nebyla, tak jsem o nic nepřišel, a i kdyby byla, asi bych stejně vybral černé

Avatar uživatele
Zlatý

quentos

Dr. Axl: starší dotazy na toto téma jsem před položením tohoto projel, nicméně o problémech s komunikací či doručením nehovořil žádný z nich.

Avatar uživatele

anonym

ad quentos, OK, proto jsem také zrekapituloval dosavadní obvyklé zkušenosti, pokud jsi původně neuvedl velikost, je logické, že nemohou vědět jakou ti mají poslat.

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Já si objednala tričko před rokem, když někde admini upozornili na možnost objednání. Přišlo obratem. Mně to připadá, že adminům došly zásoby, takže buď připravují dotisk, nebo trička dostali jen ti, kteří zareagovali hned. Nevím, jen tak uvažuji.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1031
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 566
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 513
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.