uccello

Dotaz pro geocachery

Občas použiju na svém mobilu aplikaci c:geo a jsem co se týče hledání kešek spokojený. Ale teď nastala situace, kdy mám asi 10 GPS souřadnic důlních štol v jedné oblasti a chtěl bych si je nějak uložit to mapy tak, abych při průzkumu mohl některou označit a pak už mě to jen navedlo. Pokud máte tip na lepší aplikaci, kde by tohle bylo možné třeba i s offline turistickými mapami, budu rád. Děkuji
Doplňuji:
pro mosoje: To je mi jasný, ale jedná se mi o konkrétní postup a možnosti aplikace c:geo. Jde mi o uložení libovolného množství souřadnic v této nebo jiné aplikaci na geocaching.

Odpovědi
Hlada

c:geo umožňuje uložit jen listingy kešek a jen jeden volitelný cíl, takže přes c:geo cesta nevede. V podstatě to je požadavek na navigaci, který nesouvisí s geocachingem. Myslím, že na offline mapách to zatím nikdo zadarmo neuvolnil.

mosoj

Nevím jak na mobilu, ale do GPsky zadáš konkrétní souřadnice a vede tě to na ně. Pochyboval bych že by to u mobilu nešlo.
Doplňuji:
http://www.sve­tandroida.cz/ge­ocaching-na-androidu-2-dil-hledani-kesi-z-mobilu-a-priprava-vyletu-na-pocitaci-201211

anonym

Používám HandyGeochacing, bližší info ► http://code.go­ogle.com/p/han­dygeocaching/