VictoriaMag

Dotaz ohledně otázek.

Prosím Vás proč mi smazali otázku. Já už fakt nevím jak vypočítat některé příklady z matiky, sedím nad tím hodně dlouho, a stále asi někde dělám chybu :) To se nemohu zeptat zde?:) Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Otázky Vašich matematických příkladů byly smazány na základě porušení kodexu „Pokládejte jasné otázky“. Konkrétně Vám již odpověděli uživatelé níže. Váš „dotaz ohledně otázek“ byl měl být též smazán, ale necháváme jej zde výjimečně pro informovanost dalších uživatelů, kteří by potřebovali objasnit mazání nevhodných otázek. Váš admin

Další odpovědi
anonym

Ne nemůžete! Zde nikdo neřeší domácí úkoly… Ale poradím Vám… Na internetu vlastní Microsoft Matematický program který umí počítat všechny tipy příkladů – Pokud jste Student = máte ISIC kartu = Pro Vás zdarma, pokud ne zaplaťte si to.

bolak

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

hele kdo se ozval :D

bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=5Tic­jUDR330&featu­re=player_deta­ilpage#t=13s

Sopka

A z jakého důvodu mi byla smazaná takováto otázka:

Otázka:
Anketa – křesťanství

Popis otázky
Tak konečně padla vatikánská " bašta " všeho zrůdného tohoto světa !

Postavit křesťanství mimo zákon , jako demagogický , pedofilní , a nesmyslu plný řád : Z Vatikánu vytvořit palác pro ty nejchudší a platit je z peněz , které by mely jít JIM !!!

led

1 – Ak máte námietky voči kresťanstvu, či iného náboženstva (nie je jasné, či namietate len voči kresťanstvu alebo voči náboženstvám celkove) nik vám nebráni, aby ste v boha neverili. Ale zasohovať iným ľuďom do ich vieri nie je právne a hodné Človeka.
2 – váš výkrik nebola otázka, ale akýsi diskriminačný výkrik.
Admin mal plné právo váš príspevok odstrámiť, pre šírenie nenávisti.
PS.
Ak by to neurobil on, urobila by som to ja! Nie som veriaca, ale neberiem ľuďom ich vieru!

led

oprava:
„Ale zasohovať iným ľuďom do ich vieri nie je právne a hodné Človeka.“
má byť:
Ale zasahovať iným ľuďom do ich vieri, nie je správne a hodné Človeka.

Sůwa

Admine díky !!! Čím časteji, tím lépe, aspoň tu bude všechno jasné 🙂

Drap

Admin by zasloužil za totzo nejméně 100 palců