clickhre

Poradíte ohledně omezené rychlosti internetu?

Mám limitovaný internet od T-Mobile – 30 GB, po jehož vyčerpání můžu na internetu brouzdat omezenou rychlostí. Ale všiml jsem si že i po vyčerpání zmíněných 30 Gb se různé soubory, aplikace a videa stahují velmi rychle.Jediné místo které naopak stahuje velmi nízkou rychlostí, ne li nulovou, je torrent. Ví někdo proč tomu tak je? Díky za odpověď

Odpovědi
gecco

Přečti si podmínky FUP – některou komunikaci provider omezí, některou ne…
😉
Ale fakt se mi to nechce číst za tebe…