petarex

Dotaz ohledně Flight Simulator X (FSX)?

Stáhl jsem si LKPR(Ruzyňské letiště)a nevím jak ho mám vložit do Flight Simulator X,prosím postup?Děkuju Petr

Odpovědi
jáára

Do téhle složky to rozbal nebo nakopíruj.
$:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Addon Scenery\Scenery\
Spusť FSX a v nastavení to přidej. nemám teď nainstalováno, tak přesně nevím jak to tam je, ale dělal jsem to mockrát.
ps. funguje multiplayer, nebo ne? Zkoušel jsem ho rozchodit přes FS Host, ale moc sem tomu nedal