perry001

Dotaz na vystaveni faktury

Donry den, je pravnicky v poradku, kdyz jsme se stehovali z bytu a majitelka si nechala opravit desku na kuchynske lince vymenou, a poslala nam fakturu, kterou vystavila firma, ktera se dle webovych stranek zabyva webdesignem apod? Nikde jsem nenasel ze by delala neco takoveho. Mame duvodne podezreni, ze to je nejaky majitelky znamy, ktery umyslne nasadil cenu. Prosim o radu, zda firma zabyvajici de webdesignem a spravou webovych domen muze provadet a fakturovat vymenu linkove desky? Dekuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podívej se do živnostenského rejstříku a tam zjistíš, k čemu má firma oprávnění. Je možné mít i více živností.

Pokud jste ji desku zničili, mohli jste ji nechat opravit vy. Pokud se ti zdá cena vysoká, oslov konkurenční firmu s poptávkou ceny.
Doplňuji:
Ta deska byla úplně nová, a vy jste ji úplně zničili? nebo proč ji měnila??? Pokud na ni bylo třeba jen pár škrábanců, tak to je běžné opotřebení a není důvod desku měnit. S tím musí pronajímatel počítat.