misicka2310

Dotaz na trvaly pobyt miminka

Dobrý den,mám takovou asi ne normální otázku.Jsem těhotná 36tt ale nevím jestli je možné když mám ja trvaly pobyt u mých rodiču a můj přítel má zase svůj trvalý pobyt u svých rodiču jestli je možné dítě přihlásit na přítelovu adresu jelikož tam jsem skoro pořád no už sem tam asi 5 měsícu ale mám nemocnou maminku takže si nechávám trvalý pobyt u ní mohla bych tedy nahlasit mimi k přítelovi? A ja že bych měla jinde Děkuji za odpověd vím že to nemá hlavu ani patu ale i tak děkuji za jakoukoli odpověd

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Samozřejmě, že to jde, tím spíše pokud Váš přítel bude uveden v RL dítěte. Je ale třeba to včas vyřídit na MÚ, protože jinak má dítě automaticky trvalé bydliště podle matky. Není však ani problém TP změnit až po narození miminka.

Další odpovědi
panenka

ano může se to i takhle udělat