dotaz na mou situaci

dostal jsem 400hodin VPP za lehké ublížení na zdraví, a mam podmínku za krádež v prvním dstavci a ktomu mě vzali ŘP za bouračku kterou jsem udělal v podmínce na co se vztahuje tato novela tr.zákona děkuji

Odpovědi
standa

Novela trestního zákona se NEVZTAHUJE za to ublížení na zdraví a za tu ´bouračku´.

Co se týká krádeže, tak to záleží o jaký ´typ´ krádeže se jednalo. Pokud jste byl souzen za tzv. opakovanou krádež dle § 247/1.e) tak tento trestný čin byl zrušen a vy v průběhu ledna obdržíte dopis od soudu s informací o překvalifikování trestu.

POkud