Avatar uživatele
cukrar

Dotaz na Miroslava mě byl smazán.

V jednom dotazu od Miroslava jsem v odpovědi položil Miroslavovi dotaz: „Miroslave, prosí, proč se nepodíváte na internet sám? že nehoníte body, že ne?“
Přišla mi odpověď: „byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).“
Prot se zeptám přímo, Miroslave, zeptáním jsem se dopustil vulgarity, či dokonce urážky? Pokud ano, velice se omlouvám, nechtěl jsem Vás ani nikoho urazit, osočit, vulgarizovat, a snad i nepřekážet…

Doplňuji:
Miroslave, klidně se ptejte na cokoliv, to Vám jnikdo nezakazuje. Vy takový znalec a mistr v hledání odpovědí, článků v novinách…
jen mě to překvapilo.

Ano neřešme to..... souhlas…

Pokud by se člověk nesměl na nic zeptat a vše si sám vyhledat na netu, od čeho by byl tento server?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, rynek878, samicek333, Drap, orestez, Moňa 1982 před 4810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Vaši odpověď jsem četl.
Pokud by se člověk nesměl na nic zeptat a vše si sám vyhledat na netu, od čeho by byl tento server?
Mimochodem tato otázka porušuje kodex, jelikož směřuje přímo na uživatele, k čemuž slouží kontaktní formulář.-neřeším to.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek