cukrar

Dotaz na Miroslava mě byl smazán.

V jednom dotazu od Miroslava jsem v odpovědi položil Miroslavovi dotaz: „Miroslave, prosí, proč se nepodíváte na internet sám? že nehoníte body, že ne?“
Přišla mi odpověď: „byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).“
Prot se zeptám přímo, Miroslave, zeptáním jsem se dopustil vulgarity, či dokonce urážky? Pokud ano, velice se omlouvám, nechtěl jsem Vás ani nikoho urazit, osočit, vulgarizovat, a snad i nepřekážet…

Doplňuji:
Miroslave, klidně se ptejte na cokoliv, to Vám jnikdo nezakazuje. Vy takový znalec a mistr v hledání odpovědí, článků v novinách…
jen mě to překvapilo.

Ano neřešme to..... souhlas…

Pokud by se člověk nesměl na nic zeptat a vše si sám vyhledat na netu, od čeho by byl tento server?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vaši odpověď jsem četl.
Pokud by se člověk nesměl na nic zeptat a vše si sám vyhledat na netu, od čeho by byl tento server?
Mimochodem tato otázka porušuje kodex, jelikož směřuje přímo na uživatele, k čemuž slouží kontaktní formulář.-neřeším to.