luban

Týkají se nás změny přepisu automobilu?

máme koupený Forman na leasing někde před 20ti lety, leasing 19 let zaplaceny ,, v techničaku je jmeno vlastnika muj otec ,,, můžeme auto dál užívat nic jsme nevyřizovali?,,, nevím právě jestli se nás týkaly ty zákonné změny k datu 30.6.2015

nene neprodával ,,, a to že to bylo kupováno na leasing v tom nehraje žádnou roli? právěže neco v souvislosti s leasingem v tom zakone bylo ,,,

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš tím polopřevod? Pokud otec auto nikomu auto neprodával, ani tobě, není se čeho obávat.

Pokud je ve velkém TP napsaný majitel Tvůj otec, auto bylo převedeno leasingovou společností na něj.

Další odpovědi
Rommart

Tyto změny jak to nazýváš pro Vás neplatí protože po doplacení leasingu je zapsán jako majitel vozidla Váš otec.

luban

nene neprodával ,,, a to že to bylo kupováno na leasing v tom nehraje žádnou roli? právěže neco v souvislosti s leasingem v tom zakone bylo ,,,

anonym

http://www.tip­cars.com/maga­zin-poloprevody-konci-tady-jsou-podrobnosti-7451.html

luban

Aha, tak to se týká nějakých polopřevodů ,,, takže jestli bylo auto koupené na leasing a na firmu jako pro podnikani ,,, to s tim nema nic společného a muzem dál bez obav faro pouzivat … Děkuji Vám za objasnění :)

anonym

Není zač a pro příště to lze snadno vyhledat na netu. :)