LEONEK

dotaz co je to creck?

nejsem počítačovej expert a v těchto věcech jsem laik a tak se ptám co je to creck k čemu je dobrý a hlavně jak se používá? děkuji leo

Nejlepší odpověď
quentos

správně psáno CRACK, ilegální kopie chráněného softwaru získané crackingem – víCe o něm viz ve zdroji

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Cracking

Další odpovědi
JayDee446

Souhlasím s Quentosem – jen doplním – někdy se jedná jen o soubor, kterým musíte nahradit původní spouštěcí soubor u programu a tím ho „zlegalizujete“. Pokud ani toto nesedí, zřejmě se bude jednat o způsob požívání kokainu.