Gestas

Dotáhl to nějaký příslušník StB po Vítězném listopadu dále než na ministra financí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak to víš? Ti ostatní lustraci nemají. Tuto povinnost si pěkně potichu zrušili.

Další odpovědi
zjentek

Na předsedu vlády, ale musíš si na odpovědi ještě pár dnů počkat ;)

Muffz

Zatím to žádný nedotáhl ani na ministra financí.

Kryšpín

Gestas velmi se mýlíte, bylo rozděleno dle schopností – Štátná bezpečnosť
Tajný spolupracovník
Informátor
Ideový spolupracovník
Kandidát agenta
Důvěrník
Agent A
Těžko říci do které kategorie snad patřil či nikoliv, ale nebyl příslušník SťB, poněvadž také část svazku se ihned po hedvábí stornovala, včetně svazků na disidenty a dva Slovenští příslušníci v pěkné penzi u soudu ztratili paměť. Je také možné nebýt provokatéra Cibulky, že svazky byly stále uzavřené a mnoho podnikatelů, politiků a podržtašek by se ještě více natřásalo.

led

Podľa zatiaľ nedokázaných mediálnych informácií až na najvyššie miesta.
Ale rozhodujúca je vôľa a hlasy voličov, nie agentúra JPP (jedna pani povedala). Ak kandidátovi na Boží post Jožkovi Truhlíkovi bude dôverovať väčšina všetkých voličov, je to ich vôľa, aby ich viedol ku Šťastnému zajtrajšku.

ivzez

Pokud vím, žádný příslušník StB to v politice nedotáhl nikam.
Jiná otázka je soukromý sektor, kde jich podle mne bude úspěšných dost.

(„Spolupracovníci“ StB jsou něco jiného než příslušníci.)