www

Dostávali jste vy starší v dětství dárky za vysvědčení?

Ať vzpomínám jak vzpomínám, tak ne. Snad jen pětikačku na zmrzlinu a bylo to normální, nijak jsem netrpěl 😁

Nejlepší odpověď
beer

Nikdy.
Přesně tak to bylo i u nás, maximálně pětikajda a nazdar. Jenže nás děcek bylo víc a každý měl jiné známky, tak asi aby to nepřišlo nikomu líto, v den ukončení školního roku se udělal lepší, tzv. nedělní oběd ))
Dnešní dobu, přístup k dětem nějak nechápu, ale rozumím, že se změnila a tudíž i toto bohužel funguje jinak..

Další odpovědi
anonym

Ne…
Proč?? – prázdniny ´poté´ byly dostatečnou odměnou.
😉

anonym

Vůbec si to nepamatuju, asi ne

Nevíteto?

Poněvadž jsem jako starší už nemívala vyznamenání tak od rodičů ne, jenom od babičky (ta vždycky dávala stejně všem vnoučatům) 🙂

badisko

No ani ne …:D tim ze otec delal u OKD tak mne hned na druhy den vyslali na tabor ..aby se uklidnili …:D Ja byl jen rad …:D

Nazdar Bazar

Dobrou knihu.

ivzez

Sestra i já jsme dostávaly knihy.

Já jsem svým dětem dávala knihy,
uvařila k večeři jejich oblíbené jídlo
a vzala jsem je do cukrárny.