Maki-H

Dostávají druholigoví hokejisté plat?

Docela na mě zajímalo, jestli druholigoví hokejisté dostávají nějaký plat. Víte někdo?
Edit: ano, mám na mysli třetí nejvyšší soutěž.

Nejlepší odpověď
cochee

Určitě. Ve městě máme extraligový tým a druholigový tým, v současnosti je na soupisce druholigového týmu dost tváří z minulosti týmu extraligového. Silně pochybuju, že tito jednoznační profesionálové by najednou začli hrát hokej zadarmo, s tím, že na trénink nebo zápas přicházejí třebas po 7,5 hodinách u soustruhu 😁

Ještě se ujistím, že mluvíme o tomtéž: mluvíš-li o druhé lize, myslíš tím třetí nejvyšší českou hokejovou soutěž, která se jmenuje „II. liga ČR“?

Další odpovědi
led

Plat? Nie… oni dostávajú len odmenu

Klaproth

II. hokejová liga má poloprofesionální statut. Hráči nejsou zaměstnanci klubu a nedostávají proto plat. Dostávají bonusy a prémie.