Denisa32

Dostatečně chráněná?

Dobrý den:) když jsem měla poprvé počítač,tak jsem na něm dělala takové ty kraviny,znáte to..Na facebooku jsem hrála hry a tak..tak před týdnem jsem se celkem začala bát o své soukromí..že je někdo nabouraný v emailu,fb..změ­nila jsem si u všech soc.sítích hesla.abych se cítila bezpečněji,můžu se už cítit bezpečně?:/

Nejlepší odpověď
Lamalam

Můžeš se pouze citit o něco bezpečněji. Nainstaluji si kvalitní firewall a antivirák. Nenavštěvuj pochybné stránky.

Další odpovědi
gecco

Tak nevím, jestli si děláš legraci a nebo jsi ´zmasírovaná´ reklamou…
😉
Bezpečně se můžeš cítit, až:

  • ti někdo znalý zkontroluje (lépe reinstaluje) počítač
  • ti někdo znalý vysvětlí, jaká hesla používat
  • se ty naučíš, jak nebezpečí virtuální existence najít

Magix.cz

Proti virům používám několik let úspěšně free Avast, ale je to také o tom, co o sobě zveřejníte. Pokud dám na FB plnou adresu, postěžuju si, že žiji sama jen s pejskem a pak pošlu fotky z Egypta, tak se nemůžu divit, že mám za dvě hodiny vybílený kvartýr :(

arygnoc

najbezpečnejšia ochrana je power off.

akýmkoľvek prístupom na sieť sa vystavujte špehovaniu.
to isté platí o použítí akejkoľvek elektronickej karty (o vernostných to platí dupľom), telefónu, proste pri každom použití elektroniky, dnes prakticky i vyjdením na ulicu (kamery).

súkromie je dnes už ilúzia.

😉

setapouch

Kde sis změnila hesla? Představ si, že někdo nainstaloval na tvůj počítač program pro zaznamenávání stisků kláves, tzv. keylogger. Tento mu odesílá vše co (a kam) napíšeš. A teď si odpověz sama: pokud změníš hesla na počítači s keyloggerem, jsou tvá hesla tajná?

ptáč

A co domácí WiFi s názvem Denisa32, které i nastavené na 25% výkon vyzařuje na ulici do vzdálenosti 50 m? Podle toho se dá usoudit, kdy jste doma.

gecco

Lamalam – sorry, ale máš ´vybráno´ už za první (a to ani ne celou) čtvrthodinu ´dneška´…

Lamalam

Však ty už máš na dnešek také vybráno (je právě 0:17).