Avatar uživatele
Denisa32

Dostatečně chráněná?

Dobrý den:) když jsem měla poprvé počítač,tak jsem na něm dělala takové ty kraviny,znáte to..Na facebooku jsem hrála hry a tak..tak před týdnem jsem se celkem začala bát o své soukromí..že je někdo nabouraný v emailu,fb..změ­nila jsem si u všech soc.sítích hesla.abych se cítila bezpečněji,můžu se už cítit bezpečně?:/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Můžeš se pouze citit o něco bezpečněji. Nainstaluji si kvalitní firewall a antivirák. Nenavštěvuj pochybné stránky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Tak nevím, jestli si děláš legraci a nebo jsi ´zmasírovaná´ reklamou…
😉
Bezpečně se můžeš cítit, až:

  • ti někdo znalý zkontroluje (lépe reinstaluje) počítač
  • ti někdo znalý vysvětlí, jaká hesla používat
  • se ty naučíš, jak nebezpečí virtuální existence najít

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
Magix.cz

Proti virům používám několik let úspěšně free Avast, ale je to také o tom, co o sobě zveřejníte. Pokud dám na FB plnou adresu, postěžuju si, že žiji sama jen s pejskem a pak pošlu fotky z Egypta, tak se nemůžu divit, že mám za dvě hodiny vybílený kvartýr :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

najbezpečnejšia ochrana je power off.

akýmkoľvek prístupom na sieť sa vystavujte špehovaniu.
to isté platí o použítí akejkoľvek elektronickej karty (o vernostných to platí dupľom), telefónu, proste pri každom použití elektroniky, dnes prakticky i vyjdením na ulicu (kamery).

súkromie je dnes už ilúzia.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Kde sis změnila hesla? Představ si, že někdo nainstaloval na tvůj počítač program pro zaznamenávání stisků kláves, tzv. keylogger. Tento mu odesílá vše co (a kam) napíšeš. A teď si odpověz sama: pokud změníš hesla na počítači s keyloggerem, jsou tvá hesla tajná?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

A co domácí WiFi s názvem Denisa32, které i nastavené na 25% výkon vyzařuje na ulici do vzdálenosti 50 m? Podle toho se dá usoudit, kdy jste doma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Lamalam – sorry, ale máš ´vybráno´ už za první (a to ani ne celou) čtvrthodinu ´dneška´…

před 3123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Však ty už máš na dnešek také vybráno (je právě 0:17).

před 3123 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek