Terka06

Dostanu se na zdrávku s trojkou?

Dobrý den

Chtěla jsem se zeptat jestli se dostanu na zdravotnickou školu obor zdravotnické lyceum (chci být psychiatrička, psycholožka, nebo psychoterapeutka) s jednou trojkou. Nejspíš by bylo dobré říct ve které jsem třídě. Tak tedy jsem v prvním pololetí 8. Třídy. Dozvěděla jsem se že mi vychází 3 z aj, přiznávám že mi angličtina moc nejde, z přírodopisu mám 1 z chemie 1 a z fyziky taktéž zbytek jsou dvojky. Průměr mám 1,5.
Chtěla jsem se zeptat jestli mám šanci se tam dostat a zvládat to tam po dobu studia.

Předem všem děkuji za odpověď

Odpovědi
Edison

Vcelku nevidím problém. Jestli to budeš zvládat nemůžem vědět. Neznáme tebe a neznáme budoucnost.

autacek

Na to co chceš dělat, potřebuješ vysokoškolské vzdělání. K tomu tě nejlépe připraví gympl. Jestli to zvládneš, kdo ví.