monica.k

Dostanu se na obor Kadeřnice?

Jsem v 8. třídě, bylo mi řečeno že se vysvětšení počítá už teť.
Měla jsem navysvětšení 8. třídy 1 pololetí za 3 s angličtiny, češtiny, matiky a přírodopisu
Za 2 z chemie, dějepisu, fyziky, němčiny a zeměpisu zbytek za 1.
Rodiče mi řekli že ani na tu hloupou kadeřnici se nedostanu se známkama co mám. Cytuji slova babičky: „byla by škoda nevyužít talentu“. Stříhám si sama vlasy dělám si ombré které vypadá podle toho co říká okolí profesionálně.
Doplňuji:
Ano, kdyz si to čtu tak to vypadá hrozně. Dilektik ani disgrafik nejsem (jestli jesm to napsala špatně tak se omlouvám, nevím jak se to správně píše)
Já si ale pořád myslím že na kadeřnici i podle slov meů kadeřnice mě určitě vezmou.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Toto už není dysgrafie, ani dyslexie, to je nevědomost:-(((

Na takové obory berou kdekoho, problém bude si pak najít práci.

Další odpovědi
anonym

No soudě dle tvé češtiny to moc na tu kadeřnici nevypadá,musíš se víc snažit.
Vždyť se píše vysvědčení s D a ne s T!Cituji je s jiným I než ty píšeš.
Zkus drobet víc zabrat a tu kadeřnici dáš.To ti osobně přeju!!!!

klumprt

Myslím, že na kadeřnici úplně v klidu 🙂

JájsemRaibek

Moni nezahazuj se s nějakou kadeřnicí, budeš samej vlas, furt na nohou, dopíchaná od nůžek a načuchaná čpavku z barev. Kašli na to. Jdi na poslance-hele, když se tam dostal Schwarzenberg, tak ty se svou češtinou budeš vynikat.