Dostanou imigranti peníze, nebo zemřou hlady?

Toto je článek z novin:
Imigranti: Raději smrt hladem než „potupnou almužnu“ nižší než 2000 euro na měsíc …
Rakousko:
V Rakousku azylanti drží hladovku za zvýšení kapesného. Požadují 2000 eur na osobu a cestovní pas.
Incident popsala ve středu zpráva policie. Předseda korutanského strany Svobodných, Christian Ragger, zhodnotil tuto akci jako „nehorázné požadavky“, která ukazuje jak někteří azylanti spekulují o možnostech zneužítí sociálního státu.
Obzvláště šokující jsou požadavky 20 hladovkářů na 2000,– euro měsíčně kapesného ve srovnání s příjmy domácích Rakušanů. Kupříkladu obyčejný nižší důchod činí kolem 872,– eur za měsíc, ale z toho musí pokrýt své bytové potřeby a jídlo. A to za tvrdou práci po celý život a placení daní. Azylanti chtějí jídlo zdarma, ubytování zdarma a dva tisíce měsíčně ještě navíc na vlastní útratu.
Dostanou imigranti peníze, nebo zemřou hlady?

Nejlepší odpověď
arygnoc

dal by som im tie prachy.
ale až v lietadle do kábulu po pristátí.

😉

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že ani jedno.
Prachy nedostanou a tu hladovku dlouho nevydržej…

střevo

jó ty vole ty sou zvyklí z afriky na lepší prachy tam maj měsíčně 5 tisíc dolarů °;°
pardon 5 tisíc blech na palici…;q;q:-)))