Avatar uživatele
anonym

Dostanete na večírku číslo od 23leté slečny, které slíbíte, že se ozvete. co jí napíšete, aby to nevypadalo dotíravě?

slečna mi číslo sice dala, ale nejsem si jistý, jestli proto abychom se třeba blíže seznámili. Mohla mi ho dát třeba jen pro to, aby měla pokoj. Jde mi o to, co jí napsat, aby to mělo úroveň a ona si hned nemyslela, že ji tahám na rande. Děkuji za názory a nápady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Deli před 4494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

To mě ho vyndej! 🙂
Pamatuj si jednu radu do života:
Když ti ženská dá telefonní číslo, vždycky opakuji vždycky to znamená, že chce, aby ses jí ozval.
Tak můžeš navázat tématicky na ten večírek nebo něco aktuálního dej do placu, každopádně když se budeš zajímat, jak se má apod. rozhodně nic nezkazíš. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

A co trochu romantiky?
Máte v mobilu v obrázcích třeba růži?
Přidejte k ní text, třeba: „Pořád na Vás myslím, rád bych Vám dal skutečnou růži, kdy Vás smím zas vidět?“
Na romantiku my ženské letíme…
A na rande chceme být tahány! Holky to totiž chtěj taky! 🙂
Pokud Vám dala telefon, těší se, až napíšete, tak neotálejte!
Pokud by se Vás chtěla zbavit, nedá Vám své skutečné číslo, ne? Tak do toho, nenechte ji déle čekat!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MadAnnie

A nebylo by lepší zavolat? Za SMS se umí skrýt každý!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak když to budu brát ze své zkušenosti,nikdy jsem sama od sebe číslo nikomu nedala,ale kdybych ho dala,tak v žádném případě ne proto,abych ho tím odbyla.Vadilo by mi,že by mě otravoval,když bych o to nestála.
Slečna o Vás stojí a čeká na Váš první krok…Řidte se svými pocity.Pokud se Vám líbí,tak vzhůru do toho,napište jí,ale dle mého,nebudte hned na začátku hrrr. Já nesnáším,když se na mě někdo nacucne,hned se mi zprotiví.
Nebudte k ní lísavý,ale pozorný,to ženy milujeme.
Tak vzhůru do toho a hodně štěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toga

„Slíbil jsem Ti, že Ti napíši. Tak tedy píši.......“ :D nic jiného mě nenapadá! :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek