arygnoc

dostanete 13., resp i 14. plat?

či podiely na hodpodárení?
alebo iba vianočné prémie?
alebo ešte viac?
alebo iba nejaký darček od zamestnávateľa (napr. darčekový kôš, poukaz a pod.)?

alebo nič?

nehovorte mi tu sumy, iba konštatujte, ako si vás zamestnávateľ váži.
ďakujem.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, měl bych dostat zálohu podílů na hospodářském vysledku.

Další odpovědi
anonym

Vtipálku, budu ráda, když dostanu důchod v pořádku. Vím „stopro“, že stát si mne neváží.

Budu rad, kdyz dostanu v cas vyplatu.

redy

Zlatý voči :)

Nuk nuk

To těžko. Jako matka na rodičovské dovolené a ještě k tomu OSVČ dost sotva :)

anonym

Po revoluci jsem pracoval asi ve 12 firmách A ANI V JEDNÉ JSME NEDOSTÁVALI NIC NAVÍC.Nyní jsem nezaměstnaný a tak také nemám žádné dárkové balíčky na Vánoce.
Manželka pravidelně NEDOSTÁVÁ pátý a šestý plat, pak jim to doplatí a jedenáctý, dvanáctý a někdy ani první plat z dalšího roku.Pak to zase dostane doplacené.On to zdůvodňuje tím, že mu v tyto měsíce zase neplatí jiní dodavatelé a odběratelé.
Tady žijeme v českém kapitalismu, TAKŽE ŽÁDNÝ ČESKÝ PODNIKATEL ( z mého okolí 30 km a tam kde dělají naši příbuzní) nedostává ŽÁDNÉ dárečky či platy navíc.

anonym

Kulový s přehazovačkou. ☹

Hamon

Nic takového nedostáváme. Není toho zapotřebí – pracujeme a zaměstnavatel nás za to odměňuje. Nejrůznější poukazy a poukázky dostáváme průběžně během celého roku. A se svou mzdou jsem spokojený, myslím, že odpovídá odváděné práci, zodpovědnosti, zkušenostem, znalostem, pozici a lokalitě.
Doplňuji:
V předchozích zaměstnáních jsme dostávali podíl na hospodaření ve výši jedenapůlnásobku měsíční mzdy, ještě dřív odměny a třinácté platy.