Dostane se v zimě mráz dovnitř skrz venkovní ledničku a zmrazí její obsah nebo by to musely být opravdu kruté mrazy?

Kolik tak mínusových stupňů by dokázala lednička odrážet než by to začala propouštět skrz?

Odpovědi
Edison

Nejde o stupně, ale o stupně a čas… Čím větší rozdíl to bude, tím rychleji chlad prostoupí. I když neprostupuje chlad, ale teplo, neb teplo je energie, nikoliv obráceně.