ferko

dostane dárce krve za 40 odběrů a předání zlaté plakety od ČČK týden pobyt v lázních?

daruji krev a slyšel jsem,že dárce při dosažení zlaté plakety dostane nebo má nárok na pobyt týden v lázních.

Nejlepší odpověď
Tata

Nevím jak je to dnes, ale když jsem já dostával zlatou Janského plaketu,(1996)jsem dostal jednu velkou froté utěrku a balíček vitamínových doplňku stravy. Předání proběhlo v klubovně nemocnice spolu se čtyřiceti bronzovými, dvanácti stříbrnými plaketami, jsme tři převzali zlaté plakety.

Další odpovědi
LuciJe

Od ČČK pobyt v lázních určitě nedostane. Příspěvek na takový pobyt však nabízejí některé pojišťovny – někdy právě při Zlaté plaketě (např. VZP), jindy po určitém počtu odběrů (ZPMVČR), některé tuto možnost nenabízí vůbec.