Kepler

Moc tvé otázce nerozumím, ale jedno vím jistě. Trup s tím svým „America first“ si koleduje napřesdržku. Nedělá problémy jen Turkům, ta jeho celní válka postihuje prakticky všechny významné ekonomiky ve světě. I svou vlastní. Opět se potvrzuje to, co si myslím od začátku: Trump je nezodpovědný blbec a neřízená raketa. Taky se mu říká „rakeťák“ 🙂

Kryšpín

Pravil mi starý hospodský, voni se později stejně dohodnou, hlavně aby nebyl zdražen turecký med