bolak

Dostali ste někdy vejprask za něco co jste neudělali?

Za co? Místo koho? Kdo vás seřezal? A dostali jste omluvu?

Nejlepší odpověď
Bublinnka

5 v 1 :)

Další odpovědi
zzzzz

Já vejprask moc nedostávala, jen když jsem něco vážného provedla.

Jak to teď budeme počítat, jako 1 nebo 5?

Lucijej

No jéjej… mám tři mladší brůdry, takže každou chvíli bylo něco.....jen proto, že jsem nejstarší a ještě k tomu holka, tak mám mít přeci rozum…

Když se dva prali, tak jsem jsem se do toho vložila, abych je uklidnila. – To jsem dostala vylágož, za to, co se do toho montuju, přeci si to vyřeší sami mezi sebou.
Pak se rvali znovu a rozbili vázu, tak jsem to zase schytala já, protože jsem je měla uhlídat…
Doplňuji:
Btw. Co znamená Bublinčina odpověď? Pět výprasků v jednom dni, či co?

BANAN93

jednou jo a ještě jsem tenkrát dostal přidáno za to, že když jsem dostával výprask od dědy tak sem říkal (žaloval) že to udělal bratranec

Děda Louda

Vždycky.

chachar1922

Já byla vždycky tak statečná (blbá), že jsem se přiznala někdy k věcem aby kamarádi v tom nebyli sami. A pak jsem dostala seřvané za to, že dělám rodičům ostudu jen proto, že jsem tupá :D

pizlicka

mno,bylo to obracene.muj bratr dostal za to,ze snedl krabici granka.jasne ze jsem ji snedla já.
Doplňuji:
jednou jsem dostala od otce na zadek tak,ze jsem z toho mela pulhodinovou skytavku.napominala jsem spoluzaky,aby na skoleni VOZP nehazeli papucama,a za to,ze jsem vyrusovala napominanim spoluzaku jsem dostala poznamku.

labi

já dostal za nepořádek v pokoji,místo moji mladší setry,výprask mi dala mamka,a řekla mi že je to pro moje dobro

Sůwa

Nechce se mi posílat mail, bolaku a Michale Koleso, tohle vás možná bude zajímat :
http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/16755-jinde-nez-na-poradtecz.html

bolak

ani ne, hele :) spíš mě překvapuje, že se tam moje jméno ještě pořád skloňuje, poněvač už jsem tam nezavítal dobrejch 14 měsíců, a na ty moje dva týdny, co sem tam působil, se stále takhle vzpomíná…holt první zabanovanej no, ten se ti vreje do srdíčka ♥♥♥

jo, a k tomu „banu“ sůwo, hlavně ten důvod mě tenkrát docela překvapil, nikdo mi nic neoznámil, že jsem nějakej ban dostal, ani předtím mě nikdo neupozornil, že mi nějakej ban hrozí, až když sem napsal soldánovi email, tak se mi dostalo odpovědi, že moje rady jsou sice kvalitní, ale že se na jeho poradnu prostě nehodím…:)

Sůwa

Nemáš čeho litovat, já jsem odešla i bez banu a už bych se tam nevrátila. Je to jeho poradna, tak si holt vybírá…

Sůwa

Doplňuji: původně jsem se překlepla a místo „bolak“ jsem tam měla „bilak“. Sice s malým „b“, ale asi by tě to hodně naštvalo, viď 🙂

bolak

lidi si nás často pletou.....

ou, to mi něco připomnělo, dejavu? > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odinstalace#dis­cussion

;) Sůwo, začínáme se točit v kruhu…

Sůwa

Teda, ty máš paměť jako slon. Po 123 dnech…

bolak

zzzzz: jako jednu, přece bys ostatní nevošidila!