Avatar uživatele
bolak

Dostali ste někdy vejprask za něco co jste neudělali?

Za co? Místo koho? Kdo vás seřezal? A dostali jste omluvu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lucijej, zzzzz, Putra před 4181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bublinnka

5 v 1 :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já vejprask moc nedostávala, jen když jsem něco vážného provedla.

Jak to teď budeme počítat, jako 1 nebo 5?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No jéjej… mám tři mladší brůdry, takže každou chvíli bylo něco.....jen proto, že jsem nejstarší a ještě k tomu holka, tak mám mít přeci rozum…

Když se dva prali, tak jsem jsem se do toho vložila, abych je uklidnila. – To jsem dostala vylágož, za to, co se do toho montuju, přeci si to vyřeší sami mezi sebou.
Pak se rvali znovu a rozbili vázu, tak jsem to zase schytala já, protože jsem je měla uhlídat…
Doplňuji:
Btw. Co znamená Bublinčina odpověď? Pět výprasků v jednom dni, či co?

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

jednou jo a ještě jsem tenkrát dostal přidáno za to, že když jsem dostával výprask od dědy tak sem říkal (žaloval) že to udělal bratranec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vždycky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Já byla vždycky tak statečná (blbá), že jsem se přiznala někdy k věcem aby kamarádi v tom nebyli sami. A pak jsem dostala seřvané za to, že dělám rodičům ostudu jen proto, že jsem tupá :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mno,bylo to obracene.muj bratr dostal za to,ze snedl krabici granka.jasne ze jsem ji snedla já.
Doplňuji:
jednou jsem dostala od otce na zadek tak,ze jsem z toho mela pulhodinovou skytavku.napominala jsem spoluzaky,aby na skoleni VOZP nehazeli papucama,a za to,ze jsem vyrusovala napominanim spoluzaku jsem dostala poznamku.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
labi

já dostal za nepořádek v pokoji,místo moji mladší setry,výprask mi dala mamka,a řekla mi že je to pro moje dobro

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nechce se mi posílat mail, bolaku a Michale Koleso, tohle vás možná bude zajímat :
http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/16755-jinde-nez-na-poradtecz.html

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ani ne, hele :) spíš mě překvapuje, že se tam moje jméno ještě pořád skloňuje, poněvač už jsem tam nezavítal dobrejch 14 měsíců, a na ty moje dva týdny, co sem tam působil, se stále takhle vzpomíná…holt první zabanovanej no, ten se ti vreje do srdíčka ♥♥♥

jo, a k tomu „banu“ sůwo, hlavně ten důvod mě tenkrát docela překvapil, nikdo mi nic neoznámil, že jsem nějakej ban dostal, ani předtím mě nikdo neupozornil, že mi nějakej ban hrozí, až když sem napsal soldánovi email, tak se mi dostalo odpovědi, že moje rady jsou sice kvalitní, ale že se na jeho poradnu prostě nehodím…:)

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nemáš čeho litovat, já jsem odešla i bez banu a už bych se tam nevrátila. Je to jeho poradna, tak si holt vybírá…

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Doplňuji: původně jsem se překlepla a místo „bolak“ jsem tam měla „bilak“. Sice s malým „b“, ale asi by tě to hodně naštvalo, viď 🙂

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

lidi si nás často pletou.....

ou, to mi něco připomnělo, dejavu? > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odinstalace#dis­cussion

;) Sůwo, začínáme se točit v kruhu…

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Teda, ty máš paměť jako slon. Po 123 dnech…

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zzzzz: jako jednu, přece bys ostatní nevošidila!

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek