bolak

Dostali jste někdy přes hubu?

Táta a máma se do této statistiky nepočítá, to jsou příliš tutctové mlátičky a zkreslilo by mi to grafy.
Doplňuji:
marci1: no ještě aby jo dyť seš ženská!!!

Nejlepší odpověď
sevos

Jo,naposledy v Mirošově na vojně v 76 roce od opálených spoluobčanů.

Další odpovědi
Awe

Já už dostal tolikrát že to ani nepočítám.Můj nos uže je odolný proti zlomeninám.Každý normální chlap musí dostat alespoń jednou pořádně do držky

marci1

Nevím čím to je, ale nikdy jsem „přes ústa“ nedostala a doufám pevně, že nedostanu ! 🙂

ponovotny

jsem jednou byl u cikánů vymáhat dluhy a to bylo strašný jaký jsem si dovezl hematomy

Questman

To ne ale sjel jsem po chlebárně 37 kamenných schodů a zuby zůstaly všechny :)

Nevíteto?

Naštěstí, zatím ne 🙂

anonym

Ne…
Konflikty nevyhledávám – a zřejmě ani nepřitahuju…
😉

Elen5105

Ne, zatím jsem měla to štěstí, že ne.

tencosepta

Raz od spolužáka, tež jsem mu ale vlepil no a skončilo to tak, že to jen tak tak přežil :(

suaeda

Za mládí na venkovských zábavách jsem se občas kvůli holkám dostal do menší šťouchanice. Ale většího rázu, že by mi byly vyraženy zuby a pod., to nebylo.

bolak

tencosepta: povídej…

a proč ten smutnej smajlík, kvůli tomu že přežil?

bolak

(ženský se mlátěj přes polštář do břicha, to ví přece každej)

marci1

Ty joooooooooooo­ooooooo, tak to jsem ani nevěděla, co mě může v životě potkat ! 🙂

bolak

za život bys měla vyzkoušet co nejvíc, to ti vaši neříkali? ;)