zdeny

Dostali jste někdy někdo bod od

Miroslavast , díval jsem se Vám náhodně na profily a nikde jsem neviděl u nikoho jeho jméno , asi jsem se špatně díval že ano ? Nebo jsou všechny otázky a odpovědi pro něho nezajímavé ? Že by snad nepřál ? Já se snažím za každou dobrou akci ohodnotit tak jako ostatní . Jestli křivdím tak se omlouvám ☹
Doplňuji:
Miroslavest díky za vysvětlení a díky i kropítku jste skvělí

Nejlepší odpověď
kropitko

ano Miroslav mi dal
Miroslave nemusíte,já to zaškrtla nebo vyškrtla jednou a na Fb se mi to už nezobrazuje a když nebudete klikat na to modré pod profilem,tak se dokonce ani s FB nepropojíte.

Další odpovědi
Miroslavst

Omlouvat se nemusíš. dříve jsem body za užitečnou otázku dával. Jenže co přešly odpovědi k propojení na facebook, tak to nejde.
Abych vysvětlil: Pokud chceš, aby byl vidět tvůj obličej nebo prostě profilová fotka, musíš se propojit s FB. Zde dále zatrháváš jestli souhlasíš, aby se to či ono. Mezi jedno patří i to, že se zajímavé otázky objeví na zdi. Nevím proč to tak má být, ale stačí jen ten obličej.
Protože jsem nepovolil, nemůžu hodnotit zajímavé otázky.
Co se týče odpovědí, ty dávám.

panenka

Miroslav má pravdu taky jsem vždy klikla na hvězdičku když mi řipadala otázka užitečná. Ted už to bohužel dělat nemůžu protože by se mi užitečné otázky objevovaly na facebooku a to já nechci .

Bumbes

Mam 2 palce.
FB občas promažu (15–30 vteřin), za své připomínky a názory se nestydím…
alespoň je vidět na FB že se tu něco děje…

BENYTA

Propojení na FB jsem nevzala téměř na vědomí,naštěstí jsem se vyhnula těmto problémům.
To víte,až by jsta zjistili,s kým máte tu čest,bylo by vám divné,proč tu trávím tolik času a nedělám modeling nebo facelook nebo jak se to jmenuje..:-)

martina1

Hvězdičky moc nesleduji,ale taky se mi nelíbí,že nemůžu někomu dát hvězdičku,když se mi opravdu otázka líbí.Nemám a mít nebudu profil na facebooku a tudíš to prostě nejde.Alespoň,že odpovědi jdou ohodnotit.Ale tohle mě osobně vadí víc než ty reklamy.