bolak

Dostali jste někdy dárek který vás zklamal?

Nejlepší odpověď
Džanička

S mým ex jsem byla 3 roky a nikdy jsem od něj nic nedostala.. Ale jednou jsem s ním šla kolem obchodu s dárkovými předměty a on se mě zeptal jestli mám 20 Kč.. Šel dovnitř a koupil mi za moje peníze umělou kytku k Valentýnu..

Další odpovědi
kapka

Ano, po mnoho let jsem dostávala zásaizolizocia barak
Doplňuji:
:D zlobí mi mobil. … zásadně izolaci na barák, různý prkna a další stavební materiál. Ani se to nemohlo pod ten stromek vejít, tak jsem to dostávala průběžně během roku. :D

anonym

Ano, vysavač, friťák, tragický svetry, sladký parfem, malý boty, o moc větší boty, knížku o horolezectví…:-D

marci1

Zklamal ? Určitě ne. Dárek je dárek a kdy ho někdo pro mě vyrobil nebo koupil, tak na mě musel myslet ! 🙂 No a to, že mi např. kazeta s mýdly „nevoněla“, nebo ručně pletené teplé ponožky „kousaly“ jak blázen ( alespoň na pohled byly hezké ), to je už detail ! Jak se říká „Darovanému koni na zuby nehleď !“ 🙂

quentos

Občas jo, např. k osmnáctinám od spolužaček křečka.
… po marných pokusech vytvořit si k němu vztah skončil jako potrava hadovi :{)>

zjentek

já s nimi nepočítám ..tím pádem mě nemůžou vytočit, ani zklamat

Emefej

Ne. Každý, i sebeblbější dárek mě potěší.

Nevíteto?

Myslím, že to se stalo skoro každému. Ale to už si ani nepamatuji (to je dlouho). 🙂

anonym

Ano,silonové ponožky z tržnice od taty a mikinu z lásky smrdící čínským vláknem od báby jsem dostával tak půlku života,vždy na výročí klidu a pohody.

bolak

Džanička: vyhráváš :)

kapka

Neštěstí v lásce, štěstí ve hře. :)

bolak

quentos: takže nakonec se přeci jenom hodil :)