Pegy2020

Dostala jsem vypoved, mam si vybrat 3 dny dovolene, mam jit na urad prace, nebo marodit?

Co je pro me nejvyhodnejsi? Dekuji za odpoved

Odpovědi
Mc Merkurion

… hledat si jinou práci, pro lidi typu „pujdu marodit“ bych zrušil i podporu v nezaměstnanos­ti !!!

Rokio

Marodit nemůžeš svévolně. Nejít do práce a pobírat nemocenskou můžeš pouze tehdy, když jsi nemocná, jinak by se jednalo o podvod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Mc Merkurion, když čtu ten dotaz, obávám se, že možná právě přístup k práci je ten, proč je ve výpovědi 😒.

nyjono

Mc Merkurion, když čtu ten dotaz, obávám se, že možná právě přístup k práci je ten, proč je ve výpovědi 😒.

Dochy

Neznáte její situaci. To že se někdo „hodí marod“ není zas tak neobvyklé. Sice s tím nesouhlasím, ale v některých případech i chápu. Mnoho lidí má důvod brát nečekanou výpověď jako podraz od firmy, který vážně ohrožuje jejich budoucnost a hledají jednak „jakztohoven“ a jednak „jak to těm mizerům vrátit“