Dostala jsem tri obrazy, zjistím pravost?

obrazy,o jednom vim ,ze je to kopie a neni podepsany,dalsi dva jsou na platne s podpisem ,ktere se daji tezko precist.U tech jsem si nejista zda se jedna o originaly.Jak se to da poznat?Znalec je drahy a tak se ptam Vas,mate-li nekdo zkusennost.Jsou nejake prirucky k tomuto tematu?Dik

Nejlepší odpověď
Toruk

Pravost obrazu pozná jen znalec… případně autorův kolega, další umělec. Chcete- li tedy ušetřit na znalci, doporučuji oslovit nějakého zkušeného malíře, pro něj to může být zábava… třeba za láhev dobrého vína. Příručka Vám příliš nepomůže, i kdybyste se ji naučila nazpaměť 🙂