ReHu

Dostala jsem od Odp.lampiony štěstí.Je tam ale jen jedno „hořítko“. Lze ho něčím nahradit?Jinak mi jsou lampionky na …

Doplňuji:
http://lampio­nystesti.9b.cz/

A nevím, co tam mám dát místo toho, co tam chybí.
Proč něco dostanu, když to nelze použít? Proč to tedy posílali? A už jsem měla radost. Zbytečně.

Nejlepší odpověď
dudu

Vy máte s těmi lampionky opravdu lapálii. Šel jsem ihned zkontrolovat ty svoje a palivový článek je u každého kusu. Koukala jste se dobře, nazapadly ty potvůrky někam, vždyť jednotlivé kusy jsou samostatně zabaleny a uzavřeny. Mrkněte se ještě.

Další odpovědi
Miroslavst

Třeba na to právě jsou, ale stejně nevím o čem to tady furt mluvíš? Jaké lampiónky? VŘSR už byla :D

led

To boli predsa jednorázové lampiony na Akciu šťastia a mali sa hromadne vypustiť. Aspoň u nás v Bratislave to tak bolo.
Alebo je to jeden z tých bratislavských vypustených? 🙂

ReHu

dudu – na to jsem se chtěla zeptat. Jak jste to měl vy. Dívala jsem se důkladně.

ReHu

pro led – všechny lampiony štěstí jsou přece jednorázové.

ReHu

Mám 5 lamionů a jen 1 hořítko. Tak jak je mám vypustit?
A dostala jsem je včera.

led

skúste postupne nahriať vzduch pod jedným, potom druhým,… a postupne vypúšťať. Doporučujem aj veľa detí okolo, nech aspoň tie majú radosť.

ReHu

Ten vzduch, pokud ho něco nezahřívá ihned vychaladne a lempion nestoupá a neletí.
Napadlo mě provrtat čajovou svíčku a zkusit ji.

led

Som zvedavá na výsledok