mardwina

Dostala jsem exekuci od vozp na cca 100 000kč.Nejsem si tohoto dluhu vědoma,jak se bránit a..

co proti tomuto rozhodnutí podniknout za kroky.Děkuji..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Stačí pár týdnů neplacení a penále šíleně naskakuje a oni na to neupozorní , pozor na to!! Je dobré při každé změně se tam raději kontrolně zeptat ,zda je vše v pořádku. Zašla bych na pobočku a rozumně se s nimi dohodla , přeci jen osobní kontakt je nejlepší.

Další odpovědi
Drap

Jedině tam zajít a informovat se jak a kdy dluh vznikl. Dá se ale s velkou pravděpodobností předpokládat, že mají pravdu.

fablen

jéje, až nyní čtu, že tady máte příspěvků více… Hrůza – to je teda pořádná částka. Vy jste podnikala a neplatila zdravotní pojištění? Pokud byste přeci byla zaměstnaná, tak Vám pojištění strhává a odvádí zaměstnavatel a pokud by je pouze strhával a neodváděl, pak by byl na vině on a ne Vy! Musel to být dluh za velmi dlouhou dobu.

terry

Doporučju osobně zajít na VOZP a optat se přímo tam.
Zkusit se s nimi ohodnou na příčině a domluvit splátkový kalendář.