aramah

Dostala jsem E-mail.

V jaké době žijeme? V elektrické.Do práce chodíme s odporem,v práci sedíme v napětí a když se dotkneme vedení, tak nás kopne do p…e! Nějaký vtipálek ale hezké..
Doplňuji:
Ale stejně,může se autor podepsat? Jestli to bylo k pobavení, tak to splnilo svou úlohu.A jestli to bylo myšleno jinak, tak se to mynulo účinkem.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Myslím, že v podobném duchu byl natočen film „Moderní doba“ Ch. Chaplina.
Takže, nic nového pod sluncem, ale sestylizováno je to hezky.

Další odpovědi
dagry

No bohužel smutné, ale nemá to chybu. Zkusím si to zapamatovat.

BEAES

Pobavilo mě to. Hmm,…většina to tak má, ale vím, že si někde i zaměstnanců váží!