Avatar uživatele
Mili @

Dostala jsem dárek, který se mi nelíbí, jenže je z lásky… CO S NÍM????

Malá škaredá růžová vázička…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4904 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že takových dostáváme každý několik. Dej si do ní hezkou kytičku a mysli na toho ,kdo ti ji s láskou dal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tak mu nebo jí moc poděkuj a dej si jí někam bokem nebo si jí schovej dárek který je z lásky bych nevyhazovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Zatím si ho nechat a velmi neopatrně s ním zacházet. Nevšímat si, že si s ním hrají děti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale,ale,podívejme se na děvčata.Jedna říká(píše) zničit,druhá to a třetí tamto!Že se nestydíte! Dárek darovaný z lásky je to nejkrásnější co může být,ať je jakýkoliv! Třeba i fůra písku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

To nechápu. Takový dárek bych si vážila a schovala si ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Někde postavit, aby byla vidět. Za měsíc za dva uklidit do skříně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mili @

Milá Kapko, díky za zastání!!!!
🙂
Já tu vázu nevyhodím, samozřejmě, jen ji dám na nějaké nenápadné místo…

před 4904 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Barbakane, já tu hnusnou vázičku úplně vidím před očima. 🙂 Nikdo neříká, že se má hned vyhodit nebo rovnou milému říct, že se mi nelíbí a tím ho ranit. Jenže taky si myslím, že se ten milý mohl více zajímat o vkus své milé a takové dilema jí ani nezpůsobovat. Jenže místo toho koupil první, co viděl. Je to pro chlapy tak těžké? Asi ano.
A k té fůře písku- určitě máte ze svého pohledu pravdu. Já dostávám už několik let pod stromeček (zpětně) izolaci na barák, asi pokaždé kousek, nevím. 🙂 A pěkně mě to štve. Prostě nejsem chlap a nepochopím to. A vy zas nepochopíte třeba mě. A vo tom to je. 🙂

před 4904 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mili @

Barbakane – svatá pravda!
Dám ji na čestné místo – tu vázu!!!!
🙂

před 4904 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek