Mili @

Dostala jsem dárek, který se mi nelíbí, jenže je z lásky… CO S NÍM????

Malá škaredá růžová vázička…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že takových dostáváme každý několik. Dej si do ní hezkou kytičku a mysli na toho ,kdo ti ji s láskou dal.

Další odpovědi
panenka

Tak mu nebo jí moc poděkuj a dej si jí někam bokem nebo si jí schovej dárek který je z lásky bych nevyhazovala.

kapka

Zatím si ho nechat a velmi neopatrně s ním zacházet. Nevšímat si, že si s ním hrají děti. 🙂

anonym

Ale,ale,podívejme se na děvčata.Jedna říká(píše) zničit,druhá to a třetí tamto!Že se nestydíte! Dárek darovaný z lásky je to nejkrásnější co může být,ať je jakýkoliv! Třeba i fůra písku!

Mousinek

To nechápu. Takový dárek bych si vážila a schovala si ho.

zmimi

Někde postavit, aby byla vidět. Za měsíc za dva uklidit do skříně

Mili @

Milá Kapko, díky za zastání!!!!
🙂
Já tu vázu nevyhodím, samozřejmě, jen ji dám na nějaké nenápadné místo…

kapka

Barbakane, já tu hnusnou vázičku úplně vidím před očima. 🙂 Nikdo neříká, že se má hned vyhodit nebo rovnou milému říct, že se mi nelíbí a tím ho ranit. Jenže taky si myslím, že se ten milý mohl více zajímat o vkus své milé a takové dilema jí ani nezpůsobovat. Jenže místo toho koupil první, co viděl. Je to pro chlapy tak těžké? Asi ano.
A k té fůře písku- určitě máte ze svého pohledu pravdu. Já dostávám už několik let pod stromeček (zpětně) izolaci na barák, asi pokaždé kousek, nevím. 🙂 A pěkně mě to štve. Prostě nejsem chlap a nepochopím to. A vy zas nepochopíte třeba mě. A vo tom to je. 🙂

Mili @

Barbakane – svatá pravda!
Dám ji na čestné místo – tu vázu!!!!
🙂