Nechápavé

Dostal sem od učitelky na SŠ 2× prihlasku na SŠ a 1× zápisový list k čemu je ten zápisový list ?

Doplňuji:
patrik ano myslel sem ze ZŠ a diky :)

Nejlepší odpověď
annas

Učitelka vám k tomu nic neřekla? Nechce se mně tomu věřit. Proč jste se nezeptal, když vám přihlášky a lístek předávala a vy jste nevěděl, k čemu zápisový listek je?

Odevzdáním zápisového lístku na SŠ potvrdíte, že chcete na ni nastoupit. Lhůta pro odevzdání lístku je 10 dní od zveřejnění seznamu přijatých žáků. Pokud v tomto termínu zápisový list neodevzdáte, vzdáváte se přijetí a může být místo vás přijatý někdo jiný.

Další odpovědi
patrikkkortu

  1. asi jsi mzslel od učitelky ze ZŠ
  2. až si tě na nějaké škole vemou tak tam podáš zapisový list, to znamená, že budeš chodít na tu školu