dostal jsem zakaz rizeni na 3 roky, vrati mi ridicak?

dostal jsem soudne zakaz rizeni na tri roky za mareni trestniho rozhodnuti,odvolal jsem se na pulku nato mi byl r.p. vracen ale s dvou letou podminkou na zbytek trestu behem podminky jsem udelal 4 tresne body rychlost za dva body a pasy take za dva body u soudu mi byl r.p. zase odebran na zbytek trestu t.j. rok a pul. Bude mi 1.1.2010 vracen nebo budu muset cekat az mi upline zbytek trestu?diky

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Jeden známý dosal trest sice na dva roky, ale řidičák mu vrátili. Ale vrátí ho až na konci trestu.

Zdroj: www.ibesip.cz/

Další odpovědi
standa

Přestože to zde neuvádíte s největší pravděpodobností se ve vašem případě jedná o trestný čin dle § 171 Maření výkonu úředního rozhodnutí.

Tento trestný čin NEBUDE ´amnestován´ a i nadále zůstává trestným činem se všemi udělenými tresty, které se nebudou měnit.

m.mrkvicova

Myslím, že budeš muset dělat znovu zkoušky…ale když je uděláš, nemají důvod ti ho nevrátit…